22.06.2026

Кілька районів Києва залишилися без світла

Від journalism

Сьогодні вранці у Києві стали проблеми з електропостачанням в деяких районах міста. Спершу світло зникло на лівому березі, зокрема в Дніпровському районі. Потім проблеми стали й у Дарницькому районі, а пізніше також у Голосіївському. Через це тимчасово зупинено рух фунікулера. Інформацію про перебої з електропостачанням поширили місцеві пабліки.