24.06.2026

Мільйонні збитки: на Прикарпатті у штаті санаторію виявили “мертві душі”

Від journalism

На Івано-Франківщині виявили корупційну схему у санаторії, де фіктивно працевлаштовували 37 осіб, які не виконували жодних обов’язків, але отримували зарплату. Збитки від цієї схеми перевищують 15,3 мільйона гривень. Організаторкою дій стала заступниця директорки закладу, яка залучила ще чотирьох осіб до цієї схеми. Вони вносили недостовірну інформацію до кадрових документів, отримували гроші на банківські рахунки “мертвих душ” і розподіляли їх. П’ять жінок, які брали участь у схемі, було оголошено підозру та встановлено запобіжні заходи. Досудове розслідування триває.