Військова омбудсманка пропонує розділити Скелю на окремі підрозділи
Військова омбудсманка Ольга Решетилова висловила пропозицію про реорганізацію 425-го окремого штурмового полку “Скеля”, який, за її словами, має розмір, що відповідає дивізії, але управляється як полк. Вона вважає, що така кількість особового складу важко контролювати і потребує управлінських рішень. Решетилова пропонує створення штурмових підрозділів у кожному корпусі замість окремих видів військ. Вона також вказала на проблему мобілізації людей із залежностями у полку “Скеля” і зазначила, що триває робота над визначенням умов придатності для служби цих осіб. Нещодавно була опублікована інформація про можливі катування та смерті в полку “Скеля”, за якою розпочато кримінальну справу. Омбудсман та інші представники заявили, що рішення щодо штурмових підрозділів має бути обгрунтованим та продуманим.