25.06.2026

Окупанти вдарили по АЗС у Сумах і Запоріжжі, сталися пожежі

Від journalism

Російські війська здійснили напад на АЗС у Сумах і Запоріжжі вранці 25 червня. Інформацію про це поширили міський голова Сум Артем Кобзар та голова Запорізької обласної військово-цивільної адміністрації Іван Федоров. За словами Кобзара, військові здійснили удар безпілотним літальним апаратом типу “Молнія” по одній з АЗС у Зарічному районі Сум. На місці події виникла пожежа, відомості про постраждалих поки уточнюються. Федоров підтвердив, що дим, який спостерігають мешканці Запоріжжя, є наслідком російського нападу на АЗС.