25.06.2026

Під ударами енергетика п’яти областей – Укренергj

Від journalism

Сьогодні вранці в п’яти регіонах України сталися нові відключення електропостачання через удари по енергетичних об’єктах від російських сил. Укренерго повідомило про це 25 червня. Зараз проводять аварійно-відновлювальні роботи в Донецькій, Харківській, Сумській, Херсонській і Запорізькій областях. Споживання електроенергії зросло на 3,7% через спекотну погоду, яка змушує людей використовувати кондиціонери. Укренерго закликає громадян економно використовувати електроенергію, переносячи активне споживання на денний час та обмежуючи включення кількох потужних приладів одночасно вечерями.