26.06.2026
Україна повернула з полону 160 військових
Україна і Росія провели 76-ий обмін полоненими, у результаті якого додому повернулись 160 українських військових, які були у полоні з 2022 року. Серед звільнених були військовослужбовці ЗСУ, бійці Нацгвардії та інших військових підрозділів, які захищали Україну на різних напрямках. Серед них були також оборонці Маріуполя. Усі звільнені пройдуть медичний огляд, отримають лікування, грошові виплати та документи, і підуть на реабілітацію після тривалого перебування у полоні. Координаційний штаб висловив вдячність США та ОАЕ за підтримку в організації обміну полоненими. Зазначено, що загалом за час діяльності штабу вдалося звільнити з полону 9606 військових та цивільних осіб.