27.06.2026
На Львівщині чоловік повалив меморіал жертвам нацистських репресій
У місті Дрогобич поліція затримала чоловіка, який пошкодив пам’ятник жертвам німецької окупації з 1941 по 1944 рік. Зловмисником виявився 32-річний місцевий мешканець, який у стані алкогольного сп’яніння пошкодив меморіал з хуліганських мотивів. Поліція виявила відеозапис, де видно, як чоловік вчиняє наругу над пам’ятником. Зловмисника вже затримали, і зараз вирішується питання про його подальшу долю.