28.06.2026

Іран атакував об’єкти США в Кувейті та Бахрейні

Від journalism

Іран здійснив удари за допомогою безпілотників та ракет по військових об’єктах США в Кувейті та Бахрейні у відповідь на попередні атаки з боку США. Канал CNN повідомив про це, посилаючись на заяви КВІР та іранського телеканалу Press TV. Удари США порушили режим припинення вогню і можуть призвести до припинення дипломатичних процесів. КВІР заявив, що атаки були спрямовані на ключові військові об’єкти США, зокрема авіабазу “Алі Аль-Салем” у Кувейті та штаб П’ятого флоту США в Бахрейні. Іранські військові стверджують, що вони діяли у відповідь на атаки з боку США і обіцяють “нищівну відповідь”. Американські військові, у свою чергу, повідомили про нові удари по Ірану після нападу на танкер в Ормузькій протоці. Попередньо США також заявили про атаки на сховища ракет та безпілотників в Ірані відповідно до нападу на торгове судно в Ормузькій протоці.