Туреччина намагається вивести з Ормузької протоки 11 суден
Міністр транспорту та інфраструктури Туреччини Абдулкадір Уралоглу заявив, що турецька влада перебуває на постійному зв’язку з екіпажами суден, котрі залишаються в районі Ормузької протоки. Про це інформує DHA. За його словами, у цьому районі перебувають 14 суден, що належать турецьким власникам. Координацію дій здійснює Міністерство закордонних справ країни, зокрема розглядається можливість їхнього виведення. “Ми докладаємо зусиль, щоб з’ясувати, чи можемо їх звідти вивести. З екіпажами […]