22.06.2026

Крим накрили блекаути після чергових вибухів

Від journalism

У ніч на 22 червня в окупованому Криму прогриміла серія вибухів, які призвели до перебоїв з електропостачанням у декількох містах. Спершу жителі почали повідомляти про вибухи з різних районів півострова, зокрема в Армянську, Феодосії та Севастополі. Також було чутно гучні звуки та роботу протиповітряної оборони. Після цього в соцмережах з’явилася інформація про зникнення світла у таких містах, як Феодосія, Керч, Севастополь. Треба відзначити, що під час попередньої атаки на Таврійську теплоелектростанцію також були завдані пошкодження. Наразі офіційної інформації від окупаційної влади Криму про наслідки цих вибухів немає.