24.06.2026

Росіяни вдарили по АЗС на Сумщині, троє постраждалих

Від journalism

Сьогодні вранці російський безпілотник влаштував атаку на автозаправну станцію на околиці Сум. У результаті цього нападу постраждали троє цивільних осіб, які знаходилися на території. Також були пошкоджені автомобілі. Голова обласної військової адміністрації Олег Григоров повідомив про це і наголосив, що ворог системно атакує автозаправні станції у регіоні. Наслідки цієї атаки наразі уточнюються.