25.06.2026
Стало відомо, чому в Києві аварійні відключення
У четвер у деяких районах Києва сталося аварійне відключення електроенергії через технічні проблеми в роботі енергосистеми, повідомило Укренерго. Це призвело до відключення світла для всіх категорій споживачів у певних частинах міста. Зазначається, що вже розпочато аварійно-відновлювальні роботи, а енергетики роблять все можливе, щоб якнайшвидше відновити пошкоджене обладнання. Після стабілізації ситуації обмеження будуть скасовані. Також було зазначено, що раніше в той же день відбулось відключення електроенергії на лівому березі Києва та в інших районах столиці. Крім того, в Україні також відбулися знеструмлення через удари по об’єктах цивільної енергетичної інфраструктури з боку Росії.