Штати оголосили про нові санкції проти Ірану
Сполучені Штати Америки 2 червня ввели нові санкції проти Ірану. Обмеження торкнулися фізичних осіб і криптовалютних бірж. Про це повідомляється на сайті Мінфіну США. Зазначається, що країна запровадила санкції проти чотирьох громадян Ірану та чотирьох іранських бірж цифрових активів. Під обмежувальні заходи потрапили найбільша біржа цифрових активів Ірану Nobitexі її глава Амір Хоссейн Рад, а також іще три цифрові біржі – Bitpin, Ramzinex та Wallex. […]