24.06.2026
У Чернівцях викрили масштабну схему розкрадання газу на майже 90 млн грн
У Чернівцях виявили схему розкрадання газу, яка призвела до збитків у розмірі щонайменше 87,5 мільйонів гривень. Зловмисники незаконно підключилися до газопроводу багатоквартирного будинку, крали газ для котельні. Нафтогаз передав матеріали правоохоронним органам для притягнення винних до відповідальності. Компанія вимагатиме компенсацію і обіцяє оприлюднити імена організаторів схеми. Глава Нафтогазу підкреслив, що крадіжки газу призводять до величезних збитків і підірвання енергетичної безпеки країни, особливо в умовах агресії Росії.