25.06.2026

У Києві ввели екстрені відключення світла

Від journalism

У четвер, 25 червня, столиця України, Київ, частково залишився без електропостачання через аварійні відключення, які ввели на лівому березі міста згідно з командою Укренерго. Місцевий оператор електромереж ДТЕК закликав мешканців берегти електроенергію. Інформація про причину відключень поки не надана. Також не виключено, що знеструмлення можуть вплинути і на правий берег міста.