Удар по саперам на Херсонщині: загинули двоє співробітників гуморганізації
У Херсонській області внаслідок атаки на команду саперів гуманітарної організації Норвезька народна допомога 24 червня загинули двоє співробітників, ще четверо отримали поранення. Усі постраждалі є громадянами України. Після цієї трагедії організація вирішила припинити всі роботи з розмінування в Україні з метою забезпечення безпеки свого персоналу. За інформацією військового керівництва Херсона, удар було завдано російською ракетою “Іскандер-М”. Генеральний секретар Норвезької народної допомоги Раймонд Йохансен відзначив, що напад на гуманітарну організацію є частиною тривожної тенденції, коли такі організації стають мішенями для нападів. Наразі Норвезька народна допомога продовжує працювати лише у напрямках реагування на кризові ситуації та підтримки свого персоналу.