22.06.2026
Тренер Динамо оцінив суперника перед стартом у єврокубках
Головний тренер Динамо, Ігор Костюк, заявив, що команда готова до початку кваліфікації Ліги Європи. Динамо зіграє у першому відбірковому раунді з румунською командою Університатею Клуж. Костюк зауважив, що всі суперники в цих турнірах дуже сильні, тому вони поважають свого наступника. Тренер підкреслив важливість готовності команди і підготовки до матчів. Він також наголосив на необхідності готовності перемагати будь-якого суперника і готовності до високого рівня конкуренції. Тренер зазначив, що команда буде детально вивчати суперника перед поєдинками.