Клуб, що залишив УПЛ, оголосив про відхід спортивного директора
Після завершення сезону 2025/26 ФК Олександрія залишає вищий дивізіон чемпіонату України. Зазначається, що днями пресслужба “містян” повідомила про припинення співпраці зі спортивним директором Євгеном Кочергою. У заяві клубу подякували функціонеру за його внесок у розвиток команди, спортивну стратегію та досягнення, відзначивши його професіоналізм і відданість справі. Варто нагадати, що в червні 2025 року цю посаду залишив Іван Телько, а його місце зайняв Кочерга, який працював […]