27.06.2026

На Кубку світового виклику в Онофрійчук медаль у багатоборстві

Від journalism

Українська гімнастка Таїсія Онофрійчук взяла участь у Кубку світового виклику з художньої гімнастики у румунському місті Клуж-Напока. Вона виграла срібну медаль у багатоборстві, набравши 112.000 балів. Першою у цьому виді змагань стала Дар’я Варфоломеєв з Німеччини, а третє місце посіла Тахміна Ікромова з Узбекистану. Ще одна українка, Любов Горащенко, посіла 32-ге місце. Таїсія Онофрійчук також пройшла до всіх чотирьох фіналів в окремих вправах. Її виступи можна буде побачити в неділю, 28 червня.