На Київщині відновили Плосківський ліцей після окупації
У березні 2022 року село Плоске на Київщині опинилося під окупацією. Місцевий ліцей окупанти перетворили на штаб, а після боїв і пожежі було зруйновано близько 35% будівлі. Згоріли навчальні класи, спортивна зала, кабінети інформатики та трудового навчання, краєзнавчий музей, обладнання, меблі та навчальні матеріали. Сьогодні Плосківський ліцей знову працює. Тут навчаються понад 250 учнів, створено сучасні класи, лабораторії, укриття та цифровий освітній центр. Окрему увагу […]